Dünya Farkındalık Ayı: Eylül

Dünya Yardım Farkındalık Ayı: Eylül

FMF & Help Global Association, Eylül 2010’da Uluslararası Yardım Kuruluşlarının, Dünya Bilinçlendirme Ayı’nı duyurmaya hazır olan hastalara yardım etmesini duyurmaktan memnuniyet duymaktadır. Tüm otoinflamatuarın bilincini arttırmayı amaçlamaktadır. Hastalık ve umut, erken tanı ve tedaviyi daha kolay erişilebilir kılar.
Geçen sene hepimiz 17 Eylül’de Uluslararası Fmf Günü’nü ilan ettik. Her yardım için bir günlüğüne sahip olmak imkansız olduğundan, oybirliğiyle, olaylarla ve etkinliklerle dolu bir ay bırakılmasına karar verildi. Fmf Eylül ayında olduğu için Eylül ayında sadece “Dünya Bilinçli Yardım Ayı” olmak mantıklı geliyor.
Katılımcı dernekler aşağıdaki ülkeleri temsil etmektedir:
Asociacion İspanya, FMF & Yardım İsviçre / Almanya / Avusturya, genellikle FMF ve FMF Fransa El Salvador, aifl İtalya, AMR İtalya, Faromder (FMF &Nadir otoimmun Hastalıklar Dayanışma Derneğ)i Türkiye, Gürcistan ve hastaların Türkiye, Birliği Romatizmal hastalıklar affmf dayanışma Arjantin, Brezilya Betre içinde pacientes de Gürcistan ve Rusya, Güney İngiltere ve Fmf Maroc. Dahil olan birçok hasta grubu var.
Profil resminizi çerçeve üzerinde zaten yüklü olan World Aid Image veya Facebook World Aid ile değiştirerek kendi dilinizde farkındalığınızı geliştirmemize yardımcı olun..
Saygılar
Malena Vetterli
FMF &AID Global Assocoatıon Başkanı

Loading